Az Parayla Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Evin içerisindeki ortam doğrudan psikolojimizi etkileyen bir unsurdur. Eviniz ne kadar zevkinize hitap ederse eve her geldiğinizde o kadar rahatlarsınız. Ev dekorasyonunda evin tasarımı hem zevkinize hem de psikolojik etkilerine bakmalısınız. Örneğin daha önce kötü bir olay yaşadığınız bir ev eşyası varsa;

Örnek

Bir masa olabilir. Bu masada daha önce ayrıldığınız veya kavga ettiğiniz bir eşinizin anısı olabilir. Bu masayı ya değiştirmeli yada uygun bir şekilde başka bir görüntüye çevirmelisiniz. Göz önünden uzak tutmalısınız.

Evinizi iyi bir şekilde dekore edebilmeniz için ya çok fazla para harcamalısınız yada çok iyi araştırma yapmalısınız. dusuk-maliyet-deko

Bunun için bize size güzel ev dekorasyonu örneklerini göstereceğiz. Bu örnekleri kafanızda harmanlayarak az paraya çok güzel dekoratif ev çıkarabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda maliyeti düşürmek içinde mutlaka ve mutlaka küçük detayları değiştirmeye başlayarak dekorasyona yönelin. Örneğin bir duvarı baştan boyamak yüksek maliyet olabilir. Ancak aradığınız ev dekorasyonu bazen ufak eşyaların değişmesiyle olabilir. Onun için küçük parçalardan büyük parçalara doğru değişime gidin. Eşya değişiminin de yanında bazı eşyaları boyatabilirsiniz. Farklı renkler veya kendi rengini tazeleyebilir ve bu şekilde farklı bir görüntü yaratırsınız.

dusuk-maliyet-2 dusuk-maliyet

 

Yorum Yap