Dekorasyon Fikirleri

Evinizde uygulayacağınız dekorasyon fikirleri ile kimi zaman ufak bir değişime gitmeniz gerekir, kimi zaman ise evinizi tamamen dekore etmeniz gerekir. Dekorasyon fikirlerini resimlerle göreceğiz. Ev dekorasyonu için edineceğiniz bu fikirler ile evinize uyum sağlayacak görüntüler elde edebilirsiniz. Sizin burada yapmanız gereken burdaki görüntüleri olabildiğince evinize uyarlayabilmek. Kimi zaman buradan ilham alıp kendi dekorasyonunuzu yaratabilirsiniz. Ufak değişimlerde bile oldukça güzel görüntüler elde edebilme şansınız vardır.

Evinizin herhangi bir yerinde oluşturacağınız bir fotoğraf köşesi, bir masanın üzerine ekleyeceğiniz bir vazo bile çok hoş görüntülere sebep olacaktır. Buradaki detay şudur:

– Bir dekorasyon fikri kullanırken, örneğin; bir fotoğraf köşesi oluşturuyorsanız bu fotoğraf köşesi rahatlıkla bakılabilecek yerde olması gerekir. Örneğin bir merdiven duvarı kullanılabilir. Kişi merdivenleri çıktıkta resimlere göz atar. Bunun gibi dekorasyon fikirlerini en uygun şekilde uygulayabilirsiniz.

dekorasyon-fikirleri-225x300

Yada resimdeki gibi merdivenin bir köşesi olabilir sadece. Ancak resimler bu şekilde yayılması gerekir. Aynı anda bir kaç kişi inceleyebilmesi gerekir. Evinize bir misafir ordusu geldiği zaman rahatlıkla bu resimleri inceleyebilmesi gerekmektedir. Dekorasyon fikirlerindeki ince nokta her dekorasyon fikrinin mantık çerçevesi içerisinde uygulanması gerekir.

Şimdi diğer dekorasyon önerilerine geçelim. Buradan alacağınız ilham ile çeşitli fikirler kendiniz oluşturabilirsiniz.

dekorasyon-fikirleri-41-300x199 dekorasyon-fikirleri-8-300x169 dekorasyon-fikirleri-7-300x300 dekorasyon-fikirleri-6-300x199 dekorasyon-fikirleri-5-300x201 dekorasyon-fikirleri-4-300x199 dekorasyon-fikirleri-3-225x300 dekorasyon-fikirleri-2-225x300

Yorum Yap