Gri Renk Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda seçilen renk en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Evi dekore ederken renk uyumu olması gerekir. Yani bir koltuk takımı rengi ile odadaki sehpanın rengi uyumlu olmalıdır. Bu demek değildir ki bütün odadaki renkler aynı olsun.. Fakat renkleri seçerken birbirine çok uzak veya uyumsuz renkler seçmeyin. Yada tek rengin tonları üzerindede gidebilirsiniz. Bu çok uyumlu dekore edilmiş bir odayı gösterecektir.

Biz size gri renk tonu üzerinden dekore edilmiş odaları aklınızda fikir oluşması açısından göstereceğiz. Gri renk üzerinden ev dekorasyonu nasıl yapmanız gerektiği hakkında yeterli fikir sahibi olacağınızı düşünüyoruz. Resimleri incelerken her noktaya dikkatlice bakmanızı öneriyoruz. Her bir noktası her ince detayı ev dekorasyonunda olukça önemlidir. Dolayısıyla köşede duran bir çiçeği bile özenle incelemelisiniz.

Gri olmayan renklerin gri renk ile uyumuna dikkat edin. Seçilmiş bir vazonun rengi çok zıt bir renk seçilmemelidir. Resimlerde buna dikkat edin.

gri-ev-dekorasyonu-8 gri-ev-dekorasyonu-7 gri-ev-dekorasyonu-6 gri-ev-dekorasyonu-4 gri-ev-dekorasyonu-3 gri-ev-dekorasyonu

Yorum Yap