Köşe koltuk takımı modelleri

Yeni evli çiftler eşya almaya başladığı zamanlarda ellerine koca bir liste alarak düşerler yola ve mağaza mağaza makul rakamlarda ürün aramaya başlarlar. Büyük eşyaları hallederseler işin yüzde ellisi bitmiş olur. En zor olanı da koltuk takımı ve oturma grubu seçmek olsa gerek.

Ev içerisinde en çok zaman geçirilen oturma odası için köşe koltuk takımı modellerinden birini seçip eksiği tamamlamak gerekir. Eşya alırken oturacağınız evin hazır olması önemlidir. Kaç metre kare olduğunu bilirseniz alışverişinizi de ona göre planlarsınız. Bu hesabı yapmayan çiftlerin bütün eşyalar tamamlandığında ya tıkış tıkış bir evde ya da ortada kalan bir eşya ile karşı karşıya kaldıklarını söylemeliyiz.

Oturma odası olarak planladığınız odanın kaç metre kare olduğu, kare ya da dikdörtgen olduğu önemlidir. Dikdörtgen ise L tipi köşe koltuk almanızı öneririz. L tipi koltukların tek dezavantajı kısa kalan oturma alanı genel olarak cam önünü kapatmaktadır. Temizlik zamanlarında bu biraz da olsa problem oluşturabilmektedir. Televizyonunuzu kapı girişinde hemen ilk sağda yer alan kısa duvara entegre edin. Böylece odaya girişte kalabalık olmayacak. Odanın giriş kısmında da geniş bir alan oluşturmuş olacaksınız ki bu da misafirleriniz geldiğinde size servis yaparken kolaylık sağlayacaktır.

Köşe koltuk takımınızı seçerken kısa olan kısmında baza, uzun olan kısmında ise eşyalarınızı koyabileceğiniz alanların olması özellikle sezonluk giysileri kaldırıp saklamak için ideal olacaktır.L+TİPİ+KOLTUK+TAKIMI+1 L+TİPİ+KOLTUK+TAKIMI+2 L+TİPİ+KOLTUK+TAKIMI+3 L+TİPİ+KOLTUK+TAKIMI+4 L+TİPİ+KOLTUK+TAKIMI+5 L+TİPİ+KOLTUK+TAKIMI+6 L+TİPİ+KOLTUK+TAKIMI+7 L+TİPİ+KOLTUK+TAKIMI+8

Yorum Yap