Küçük Mekanlar için Duvara Monteli Katlanır Masa Modelleri

Bugün sizlere, dar ve küçük odalarda kullanabileceğiniz duvar tipi katlanır masa dizaynlarından bahsedeceğiz. Duvara monte edilen masa modelleri, bu sene en çok tercih edilen masa türlerinden. Özellikle, stüdyo tipi, tek odalı küçük evlerde, odaya sağladığı ferahlık nedeni ile çok tercih ediliyor. Bu masaların, odanızda yer kaplamaması, odanızda yansıttığı hava , modernliğin yanı sıra odanızdaki dağınıklığı toplaması en büyük artısı.
Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 1

 

Küçük Mekanlar için Duvara Monteli Katlanır Masa Modelleri

MODEL 1;

Duvar masaları, küçük bir ofisi iki katına çıkarmak ve misafir odası için mükemmel bir çözüm olabilir. Bu masalar, duvara monte edildiği zaman, neredeyse hiç yer kaplamıyor. Adeta, duvarda tablo misali duruşu odaya ayrı bir hava katıyor. Ofiste, evde evrakları organize etmek için koyulacak raf sistemi işinize çok yarayacak.

Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 2Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 5Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar4Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 
MODEL 2;

Bütçem az, basit sade, kendim kurabileceğim bir masa istiyorum diyorsanız, bu dizayn size göre. Duvara monteli masa modelleri içinde bu modellerde menteşeli raf tasarımları evinize vitrin ve sadelik katıyor. Menteşeli sistemi basit ama istenilen her yere monte edilebilmesi ev sahiplerini çok rahatlatıyor.

Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 7Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 6Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 8

MODEL 3;
Hem duvarda hem de ayakta kullanabileceğim çok amaçlı masa istiyorum diyorsanız, bu masa türleri hoşunuza gidecek.

 

Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar10Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 9
MODEL 4;

Çocuk odalarında yada ofislerde, daha çok tercih edeceğiniz raflı bölümleri ile sağladığı toplayıcı özelliği ile odanıza hem düzen hemde sadelik katacak.

Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 13Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar12Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 12Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 11

MODEL 5;

Duvara monte edilen bar masası misali, kullanışlı, sade ama verimi yüksek masaları sevenler için.

Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 14 Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 16 Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 17

 

MODEL 6;

Bu modellerimiz, duvara monte değil. Ancak, biz bunu dahil etmek zorunda kaldık. Çünkü, bu şekilde kullan bir kitle var. Sanatsal, narin bacakları, cesur güven verici tasarımı muhteşem.

Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 19Kucuk mekanlar için tuvar tipi masalar 18
Eğer, duvara monte katlanabilir mutfak masası ihtiyacınız varsa ve kendi dizaynınızı yapmak isterseniz, Dekoratif Tablo ve Ahşap Katlanır Masa Yapımı konumuza bakmanızı tavsiye ederim.

Evet sevgili okurlar sizce evinize hangi masa daha çok yakışır. Karar sizin.

7 Yorum

  1. Murat
  2. bünyamin yavuz
  3. Rakel
  4. hayat
  5. beyza

Yorum Yap