Mutfakta Duvar Dekorasyonu

Mutfaklarımızın duvarları her gün pişirilen yemeklerden çabuk kirleniyor ve yağlanmalara sebep oluyor. Bu yüzden temizliği de problem oluşturuyor. Mutfak duvarlarınızı hem verimli hem de daha şık nasıl kullanabiliriz? Mutfakta duvar dekorasyonu modelleri üzerine beyin fırtınası yapacağız.

Mutfağımızın duvarları ve yerler genel olarak desenli fayanslardan oluşuyor. Mutfağınıza farklılık katmak istiyorsanız yerde fayans yerine su geçirmeyen parke tercih edebilirsiniz. Su geçirmez özelliğinin yanı sıra aynı zamanda temizlenmesi de çok kolay.

Duvarlarımızda fayans kullanımı yoğun olsa da bundan artık vazgeçebileceğiniz alternatif ürünler bulunuyor. Mutfak duvar kağıdı modellerinde su geçirmez özelliğe sahip, kabarmayan ve silinebilen duvar kağıtları ile mutfağınızın çehresini güzel bir şekilde değiştirebilirsiniz.

mutfakta + duvar +dekorasyonu

mutfakta+duvar+dekorasyonu2

mutfakta+duvar+dekorasyonu3

Mutfağınızın kullanım alanı biraz daha büyükse küçük bir koltuk ve duvarın üst kısımlarına ince bir televizyon monte edebilirsiniz. Mutfakta zaman geçirmeyi sevenler için güzel bir detay oluşturacaktır. Bir yandan yemeğinizi pişirirken diğer yandan eğlenceli bir programı takip edebilirsiniz.

Mutfak duvarlarınıza keyif veren stickerlar yapıştırarak duvarlarınızın insanlar üzerindeki olumsuz etkisini tebessüme çevirebilirsiniz. Özellikle çocuklarınızın dikkatini çekebilecek karakterleri de tercih ederseniz onların da mutlu olacağına şahitlik edebilirsiniz.

Mutfak dolaplarınızın hemen altına tezgaha dönük küçük led aydınlatmalar koyarak akşam karanlığında tezgahınızın ışıklandırması ortamı paylaştığınız insanları da etkileyecektir.

Sizlere sunduğumuz bu fikirler ile şık bir mutfak sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken verdiğimiz fikirleri özümseyerek ve biraz da kendinizden bir şeyler katarak mutfağınızın tasarımını yenilemeniz.

mutfak+duvarları+dekorasyon+2

mutfak+duvarları+dekorasyon+3

mutfak+duvarları+dekorasyon+4

mutfak+duvarları+dekorasyon+6

mutfak+duvarları+dekorasyon+7

mutfakta+duvar+dekorasyonu5

Yorum Yap