Evden ek gelir kazanmak ister misiniz?

 

Kaydol

Whatsapp İletişim: 05498109965

Sizlere % 100 TÜRK MALI olan Bitki özlerinden üretilen farmasi ürünlerinden bahsedeceğim. Siz de bir ‘Farmasi Danışmanı’ olarak kaliteli ve sağlıklı ürünlere çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz!Üstelik bu ürünleri etrafınızdaki herkese tavsiye ederek para kazanmaya da başlayabilirsiniz!

VAKİT KAYBETMEYİN HEMEN KAYDOLUN, FORMU DOLDURUN SİZ DE HAK ETTİĞİNİZ HAYAT STANDARDINI YAŞAMAK İÇİN FARMASİ AİLESİNE KATILIN.

 

Farmasi Aydınlatıcı Stik Fondoten

 

Farmasi Göz Farı Paleti – Love Yourself

 

 

 

Farmasi BB Mat Ruj Pure Nude 01

Pembe Çantalı Makyaj Fırça Seti

 

 

Biberli Masaj Jeli

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda Biberli Masaj Jeli ile ısınarak rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz. Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık. hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

At Kestanesi Masaj Jeli (Kavanoz)

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz… Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

 

VAKİT KAYBETMEYİN HEMEN KAYDOLUN, FORMU DOLDURUN SİZ DE HAK ETTİĞİNİZ HAYAT STANDARDINI YAŞAMAK İÇİN FARMASİ AİLESİNE KATILIN.

 

 

 

 

 

Epilex Hassas Ciltler İçin Tüy Dökücü – Gül Suyu & Shea Yağı

Epilex Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü – Aloe Vera&Argan Yağı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaydol

Yorum Yap