2015 Bileklik Modelleri

Kadınların ve erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlardan biri olan takılar, özellikle son birkaç yıldır çok farklı modellerde tasarlanmakta ve hemen hemen her kadının tarzına uygun takılar üretilmektedir. Belki bundan 5-6 yıl öncesine kadar sadece yaz aylarında kolları süsleyen bileklikler, son yıllarda her mevsim kullanılan bir aksesuar… Bu durumdan bileklik takmayı sevenler ve yazın bittiğini bileklerin çıkışından anlayıp üzülenler memnun kaldı.

Bu yılın trend bileklik modelleri arasında kelepçe modelleri önü çekerken zincir tarzı bileklikler de geri döndü. Bunların dışında rengarenk bileklikler de bir arada yan yana bileğe dizilirse hem hoş bir hava hem de oldukça trend bir görünüm ortaya çıkıyor.

bileklik

Ayrıca iki kola birden bileklik takmak da bu yıl oldukça moda. Renkli ip bilekliklerin yanına iki üç kalın zincir, bir iki ok bileklik trend olmak isteyen bayanlar için birebir.

2015 takı modasında göze çarpan diğer bir husus malzemede. İp bilekliklerin yanında gümüş, altın rengi ve bronz malzemelerden tasarlanan bileklikler göz dolduruyor. Pek çok marka kreasyonlarındaki bileklik modellerinin sayısını da arttırırken çeşitlilik ve gösterişlilik de artıyor.

bileklik2 bileklik3

bileklik4

 

 

Yorum Yap