Kadınlara Alınacak Hediyeler

kadınlara-hediye-4

Kadınlar yapıları gereği şımartılmayı sever; ilgilenildiklerini ve önemli olduklarını hissettiren hediyeler almaktan da son derece hoşnut olurlar. Giyim ve kuşamına her daim dikkat eden, hem karşı cins hem de hem cinsleri tarafından beğenilmek arzusu içinde olan kadınlara hediye almak en çok hoşlarına gidecek jestlerden biridir.

Aslında sadece kadınlar değil erkekler de kendilerine hediye verilmesini sever. Nasıl çocuklar hediye paketlerini açarken heyecanlanıyor ve çok seviniyorlarsa yaşlısına değin bu çocuk ruhu insanda hiç kaybolmaz.

Peki, kadınlara alınacak hediyeler nelerdir? Nelerden hoşlanırlar ? En çok onları ne mutlu eder?

kadınlara-hediye-1

Kadınlara alınacak hediyeler her ne kadar çeşitliyse de bu kadının tarzı, sevdikleri ,ilgilendikleri ve yaşam tarzı ile de yakından ilgilidir. Aslında kadına hediye almak zordur. Çok bilinen bir durumun aksine kadınlara hediye seçmek zorunda olan erkeklerin işinin, kadınlarınkinden çok daha zor olduğudur.

Kadınlar kolay beğenmezler. Tarzlarının dışına çıkmayı sevmezler. Bu sebeple kadınlara alınacak hediyelerde biraz daha genele kaçmak ya da onu çok iyi tanımak gerekir.

kadınlara-hediye-5

Örneğin parfüm almaya karar verdiniz. Bir mağazaya girdiniz ve en pahalı parfümü seçip nefis bir paket yaptırdınız. Bunu hediye ettiğinizde karşınızdaki kadının açıp kokuyu beğenmediğini görürseniz şaşırmayın. Çünkü onun muhakkak sevdiği bir cins tür vardır ve onun dışındakileri kullanmaz. İşte, bu sebepten ya onun kullandığı parfümü alın ya da bildiğiniz başka bir hediyeye yönelin.

kadınlara-hediye-3

Kadına alınacak hediyelerden en risksizi mücevherdir. Kesenize uygun bir tanesini alın ve hediye edinin. Bakın nasıl mutlu olacaktır! Ya da onun en çok alışveriş yaptığı bir mağazanın hediye çekini verin ya da hediye almaya beraber çıkın. Hiç olmadı değiştirme kartı koyun ki hem o değiştirdi diye üzülmesin hem de sizin içiniz rahat olsun.

Ama unutmayın, aslında kadınlar onu sevdiğinizin en güzel kanıtı, en çok kendisine çiçek alınmasını severler…

kadınlara-hediye-2

Yorum Yap