Sonbahar Erkek Modası

Sonbahar yaklaşıyor. Vitrinler hala yazlık kreasyonlarla süslü olsa da içeride durum farklı. Çoğu mağazaların içinde sonbahar kıyafetleri şimdilik corner şeklinde olsa da yerini almış durumda.

Günümüz bakımlı ve moda trendlerini yakından takip eden erkekler için bu yılın yeni sezonuna bir göz atalım…

Erkek modasında ilk göze çarpan detaylar kesimde. İş adamlarının vazgeçilmezi takım elbiselerde bedene oturan blazer ceketleri ve çok farklı renklerde kısa kapaklı paça pantolonları görmekteyiz.

sonbahar modası

Renkli giyinmeyi pek sevmeyen erkeklerin bile yavaş yavaş bu trendlere daha ılımlı baktıkları gözleniyor. 2014 erkek modası onları bu renklere de daha da fazla çağırıyor gibi. Özellikle turkuaz ve mavi bu senenin iddialı renklerinden. Siyah ve lacivertin asilliği ve ağırlığı her ne kadar hala baskın olsa da sonbahar renklerinden toprak tonları ve metalik renkler odayı yakından takip etmek isteyenler için doğru seçim olacak.

sonbahar modası2

Giyim ve moda trendi denilince eskiden akla sadece kadınların düşkün olduğu gerçeği son on yılda kırıldı. Artık erkekler de erkek modasını takip ediyor. Bu şekilde kendine daha güvenli ve rahat tavırları ile işinde başarılı ve etkili olmanın sırrını çözmüş gibiler. Sosyal hayata kadınlar kadar önem veren bu yeni nesil erkeği klas, rahat ve cesur olma adımını ilk olarak erkek modasını takip etmekte olduğunu çözmüş gibiler.

sonbahar modası3 sonbahar modası4 sonbahar modası5 sonbahar modası6

Yorum Yap