Eski Cam Kavanozları Değerlendirmek için 7 Farklı Yöntem

kavanozlarınızı degerlendimenin yedi yolu 8

Günümüzün trendlerinden el yapımı ürünlere bir yenisi daha eklendi ; Kavanozlar. Hiç kavanozlarınızı bu şekilde hayal ettiniz mi? Hayal gücünüz size çılgınca şeyler yaptırabilir. Evinizde sadece mutfağınızda değil, evin her odasında kullanacağınız yaratıcı fikirler sunacağım. Eminim çok hoşunuza gidecek.

Eski Cam Kavanozları Değerlendirmek için 7 Farklı Yöntem

1. Evde işinize çok fazla yarayacak son derece basit toparlayıcılar. Küpeleriniz, tokalarınız, bozuk paralarınız mutfaktaki baharatlarınızı artık bu basit yöntemle çok kolay saklayabilirsiniz. Bir vida ve çekiç sizin işinizi görecektir.

kavanozlarınızı degerlendimenin yedi yolu 1

2. Bahçenizde saksı yada çatal bıçaklık olarak hayal ettiniz mi? İnanın evinize ayrı bir hava katacak. Size gereken geniş bir tahta, kelepçe ve askı için vida bakalım neye benziyor.

kavanozlarınızı degerlendimenin yedi yolu 2

 

 

3. Evinizdeki duvar apliklerinizi bir de bu şekilde deneyin. Biraz marangozluk yeteneğiyle eviniz modern bir görünüm kazanacak.

kavanozlarınızı degerlendimenin yedi yolu 3

 

4. İnanın bu kavanozlara her şey sığıyor, yeter ki yaratıcı olun. Buda dikiş nakışı seven kişiler için. Çok sade ve yaratıcı düğmelikler.

kavanozlarınızı degerlendimenin yedi yolu 4

 

5. Evinizin en özel köşelere koyacağınız son derece şık ve romantik bir tasarım. Biraz mum ışığı biraz karanlık. En özel anlarınızda size yardımcı olacaktır. Kalpli kavanozlar.

kavanozlarınızı degerlendimenin yedi yolu 5

 

6. Ya kavanozlarınıza farklı bir hava katmaya ne dersiniz ? El becerisi ve resim çizmeyi sevenlerin çok hoşlanacağı bir etkinlik. Cam kavanozları süslemek çok eğlenceli olabilir. Hadi sanatınızı konuşturun.

 

kavanozlarınızı degerlendimenin yedi yolu 6

7. Çok para harcayıp evinize alacağınız bir avize yerine kendinizin yapacağı bu şık avizeye ne dersiniz. Avize kavanozlar.

 

kavanozlarınızı degerlendimenin yedi yolu 7

 

Evet sevgili okurlar bugünkü yazımızda sizlere kavanozlarınızla evinizde yapabileceğiniz değişik tasarımları gösterdim. Umarım işinize yarar.

Yorum Yap